Każdy hazardzista szuka sposobu na oszukanie kasyn i wykorzystanie jak najwięcej maszyny do gry. Ciężka część przesiewa się przez złe doradztwo i dobrą radę. Faktem jest, że istnieją sztuczki na automacie, które faktycznie działają i można zacząć używać dzisiaj. Ten podręcznik pokaże najprostsze sposoby na oszukanie gniazd i systemu, aby zapewnić jak najlepszy czas odtwarzania. 

1. Nie skorzystaj z kodów bonusowych

slot machines

Wygraj z kodami bonusowymi. Oto brudny mały sekret z bonusami internetowymi: jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz za darmo dostać za darmo. 

Strategia slotów polega na zapewnieniu jak największej liczbie slotów. Dużo zabawy w automatach sprowadza się do przypadków, dlatego najlepszym sposobem jest zdobycie wszelkich szans, jakie możesz osiągnąć. 

2. Nie graj w gniazdo; grać w kasynie online

Jednym z najlepszych sztuczek w maszyny do gry jest szukanie bonusów o niskich stawkach i maksymalnych limitów wypłat. Wiele kasyn zdobywa nowych graczy, oferując dużą premię i ukrywając, że musisz postawić ogromną kwotę zanim zdołasz ją wykupić. 

Czego szukać w dobrym premiiu: najpierw znajdź wymagania dotyczące zakładów w wysokości 10x lub mniej. Wiele kasyna ma takie wymagania jak wysokie stawki 50x, co oznacza, że ​​przy depozycie w wysokości 100 USD nie można zarobić pieniędzy, dopóki nie zarobisz 5000 dolarów! Unikaj premii, które przynoszą maksymalne wypłaty. Znajdź bonus, który nie ogranicza tego, ile możesz wygrać (nic gorszego niż wygranie puli i uzyskanie 100 USD …) 

3. Znajdź luki w internetowym luzie

slot machinesJeśli minęło trochę czasu od momentu wygranej, to może być czas, aby rozważyć zmianę maszyny, którą grasz, lub przejście na inną grę w trybie online. Mimo że to może wydawać się szalone, to jest prawda. Szczeliny różnią się, jak łatwo wypłacają, a według branży i wiodących ekspertów, duże centra gier nie pozwalają na umieszczanie szczelinowych automatów do siebie blisko siebie. Najlepszą opcją, gdy jesteś na uboczu, jest przejście do sąsiedniej automatu do gry lub spróbować swojej ręki w zupełnie nowej grze na automatach online. Pamiętaj, że każde spin jest niepowtarzalnym wydarzeniem, więc karmienie większej ilości monet do maszyny przegrywającej w żaden sposób nie zwiększa szans na wygranie. 

Zrobiłem to wiele razy i znalazłem, ku mojemu zdziwieniu i radości, że kiedy przeniosłem się na drugą lub trzecią grę online, moje szczęście wróciło, a bonusowe obroty były podnoszone. Jeśli maszyna jest zimna, wejdź do światła. Jest to jeden z tricków maszyny do gry, które po prostu zwiększają szanse na znalezienie luźnej maszyny, a także wydłuża czas gry i potencjał jackpota. 

 

4. Wiedzieć, gdzie nie grać w szczeliny

Odtwarzanie maszyny do gry. To nie jest duża wiadomość, że łatwiej wygrać na luźnych automatach: ciężką jest znalezienie jednego. Maszyny te są umieszczane w kasynie dość strategicznie i w sposób staranny. Fizyczne umieszczenie kręci się wokół faktu, że kasyna chcą, aby wszyscy widzieli dużą wygraną. Zachęca innych do zabawy, więc często luźne maszyny znajdują się w bardzo dobrze widocznych miejscach. 

Z drugiej strony, mogą być pułapki widoczności. Szczeliny lotnisk są bardzo widoczne, ale ludzie przyjeżdżają i szaleją. Te sloty są znane jako najgorsze do gry w dowolnym miejscu przeznaczenia. Lepiej poczekaj, aż będziesz w kasie. Zlokalizuj miejsce na szerokim wachlarzu maszyn, dzięki czemu możesz poruszać się, jeśli uderzysz w zimną smugę, ale jest to bardzo widoczne, nie będąc głównym obszarem tranzytu, jak na przykład przyjęcie w restauracji bufetowej z dużą ilością ruchu lub centrum handlowego. 

 

5. Graj w automaty z losowymi jackpoty – rodzaj często płacący

Jedna szkoła zaleca unikanie postępów. Chociaż zmiana życiowa może być uber kusząca, przy czym wysokie nagrody są nierzadko niskie. Mam na myśli, że mega jackpot musi zostać zbudowany w jakiś sposób i zwykle nie jest liberalny w wydziale wypłat. Jeśli twoja filozofia gry polega na spędzeniu dużo czasu na zabawie i podniesieniu przyjemności, ale nie do końca do ziemskiej wygranej, to należy unikać postępów. 

Druga szkoła myślenia mówi, że postępy są naprawdę jedynym prawdziwym sposobem na sterroryzację tego bardzo bogatego. Mając szanse podobne do zwycięstwa w loterii, to jest długi strzał, ale postępy w rozgrywkachslot machines to o wiele więcej zabawy. Jeśli jesteś w stanie prawidłowo zarządzać swoim bankrollem, staraj się tempo i nie spiesz się, postępy stwarzają szansę na wejście do kasyna biednego nikogo i wyjście z klubu milionera. I mam na myśli, chodź, jest pewien dreszcz emocji. 

Poza tym, nie jest trudno znaleźć dużą losową pulę dziesiątków tysięcy dolarów. Prawdziwą sztuczką jest to, że losowe jackpoty, takie jak Achilles i Imperium Cezara, są w rzeczywistości wygrać codziennie, a progresywne jackpoty mogą się trzymać przez wiele lat.